Siódmy Bal WŻCh

Siódmy Bal WŻCh

W sobotę, 4 maja 2019 roku, odbył się 7. Bal WŻCh zorganizowany przez Wspólnotę Życia Chrześcijańskiego (WŻCh) w sali przy Bazylice św. Jacka w Chicago. Po Mszy św. o godz. 19:00, w pięknie przygotowanej sali obok kościoła o godz. 20:00 rozpoczął się Siódmy Bal. Na zabawę przybyło wielu gości, wśród nich członkowie WŻCh jak również goście z zewnątrz.

Na uczestników zabawy czekało przygotowanych wiele atrakcji. Na początku serwowana była ciepła kolacja, różnego rodzaju mięsa, warzywa, polski bigos, pierogi, sałatki, a na deser pyszne ciasto w tym tradycyjne polskie pączki, owoce, kawa i herbata. A wszystko to dzięki hojnym ofiarom naszych sponsorów. Dla chętnych była możliwość zakupu napojów alkoholowych, różnego rodzajów wina i piwa w tzw. „Cash Bar”.

Główną atrakcją wieczoru był występ taneczny grupy „Super Stars” oraz mini kurs tańca prowadzony przez właściciela klubu tanecznego Elite Dance Club, Grega Rykowskiego. Całość zabawy prowadził Greg Rykowski oraz DJ Łukasz.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria, której nagrodą główną była wycieczka do Krainy Kanionów ufundowana przez Rek 5 Star Travel oraz $400 gotówki. Oprócz niej, nasi sponsorzy ufundowali wiele cennych nagród za ponad $4,000, takich jak: biżuteria z Adam’s Jewelry Center, gotówka, gift certifikaty, itp.

Całkowity dochód z Balu zostanie przeznaczony na dzieła apostolskie prowadzone przez Wspólnotę Życia Chrześcijańskiego. Zabawa trwała do 1:30am i pomimo późnej pory nie było chętnych, aby zejść z parkietu. Siódmy Bal WŻCh ponownie okazał się wspaniałym sukcesem dzięki ofiarnej pracy wielu wolontariuszy oraz donacjom od naszych sponsorów. Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i wsparcie dzieła apostolskich WŻCh. (MK)

Zobacz galerię 1»

Zobacz galerię 2»

Zobacz galerię 3»